Mart 12, 2017 1 529 okunma

Chatiyi

Merhaba arkaşlar geçen ay yeni bünyemize kattığımız Chatiyi.com alan adımız bizleri seven tüm dostlarımıza hayırlı olsun. Chatiyi sırf mobil sesli chat sistemi olan pangi için aldık. ve şuanda açmış bulunmaktayız sitemize ziyaret eden arkadaşlar pek beğenmemiş olsada kısa bir süre son alışmış oldukları speakychat odalarından daha iyi olduğunun farkına varacaklardır.

Neden Mobil Sesli Chat ?

Yaklaşık 7\8 yıldır aralıksız kullandığımız Speakychat sistemi avido nun sektörden çekilmesi ile şuanki kullanılan speakychatLb odaları oda sistemini geliştiremiştir. yeniliyoruz diye bazı sisteme değer katmıyacak özellikler ekleniyor resim upluad yeni smileyler 20 25 tane rütbe staff1 staff2 gibi ve en son çıkan Speakychat yetkisi gerçekten bunlar tatminkar özellikler degildir. 2017’de Mobil uyumlu Oyun botu yapılcak denildi bekledik sabırla Mart ayına geldik güncelleme gelmedi  : )

Lb chat oda sistemi şuan sanırım en düzğün Explorer eski vesiyonları ile çalışıyor Explorer Edge, Chrome desteklemiyor! son olarak mozilla kaldı geriye firefox ilede girmek isteyen 20 25 dakika ugraşıyor sonra bıkıp Sesli chat odalarına girmeden çıkıp gidiyor. velhasil bu yüzden Pangi oda sistemine geçmeye karar verdik Tüm web browserleri ile uyumlu ( IE Tüm versiyonları, Chrome, Mozilla üstelik Andorid Ios destekli yani internetin olduğu her alanda Chatiyi mobil sesli chat sitemize girebilirsiniz.

Chatiyi.com - Mobil Sesli Chat

Nefesiniz kadar yakın!

Bir önceki yazımız olan Mobil Kameralı Sohbet Hizmeti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.