Flash Nick Programı

flash-nick-programi-indirSesli chat sitelerinde ilgi çekici olmak adına, sitede flash nick ile giriş yapabiliriz. Flash nick ile nickimizin yazı rengini değiştirebilir, yanıp sönen yazı renkli nickler oluşturabiliriz. Bunun için de flash nick programlarına ihtiyaç duyabilmekteyiz. İnternet üzerinden araştırma yapıldığında, bu tarz programların sayısı oldukça fazla ve indirilmesi de ücretsiz olması nedeni ile kolay bir kullanım arayüzüne de sahip olmaktadır. Programlar aracılığı ile nick’imizi daha dikkat çekici bir duruma getirebiliriz.

Ulead Gif Animator

Flash nick programı denince ilk akla gelen flash nicklerdir fakat bu program ile her türlü dizaynı yapabilir içerisindeki hazır efektler ile hareketli oda fonları, logo tasarımı, arka planlar, yanıp sönen oda isimleri yapabilirsiniz. yapmış olduğunuz tasarımları gif, uga, ufo, psd şeklinde kayıt edebilirsiniz. oldukça başarılı ve kaliteli olan bu flash nick programını sizlere full bir şekilde efekt eklentisi ile paylaşıyoruz.

Ulead Gif Animator 5 indir

Sesli Chat Flash Nick Programını Buradan İndirin

Altarnatif İndirme Linki

Ulead Gfx 2.0 Plugin; Bu eklenti ile yapmış olduğunuz her türlü tasarıma hazır efekler verebilirsiniz.

Ulead Gfx 2.0 Tıkla İndir

Gfx Eklenti Kurulum Videosu.

Flash Nick Örnekleri

nr19nnla8ozjgoq2wqaxm8nr1dee45a3b5x4gzenvby4jyjj

 

Bir önceki yazımız olan Mobil Sesli Chat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 yorum

  1. EmekLi
    Kasım 23, 22:01 Reply
    Sitenizdeki bir çok makaleyi okudum gerçekten çok faydalı bilgiler var. sesli chat hakkında hemen hemen her konu var tebrik ederim sizi.

Yorum yap

*