Mart 12, 2017 1 536 okunma

Mobil Kameralı Sohbet Hizmeti

Merhaba, değerli kullanıcılarımız uzun zamandır takip ettiğimiz Mobil Kameralı Sohbet hizmetini siz kıymetli ziyaretçilerimize sunmaya karar verdik daha önceden bildiğiniz üzere yaklaşık 8 yıldır speakychat oda sistemini kullanıyordur. ve speakychat oda sisteminin teknolojinin bir hayli gerisinde kalması yüzünden Pangi Mobil Sesli Chat ve Kameralı Sohbet oda sistemine geçtik umarızki alışmış olduğunuz Speakychat sesli oda sistemi sizlere aratmayacaktır.

Kullanıcı açısından baya bir özelliği bulunan bu sistemin en yaykın kullanılan Ios ve Android gibi işletimlere uygun olması ve tüm web tarayıcıları ile sorunsuz bir şekilde Sesli Mobil Kameralı sohbet imkanıdır. bizlerede ilk başlarda zor gibi görünsede kullanımı gerçekten çok kolaydır. inaniyorumki sizlerde bu oda sistemini çok seveceksiniz.

Sesli Mobil Kameralı Sohbetin Bazı Özellikleri

  • Tamami ile mobil uyumlu olması
  • Tüm web Tarayıcıları ile sorunsuz chat girişi
  • Android ve İos işletim sistemleri ile kamera ve sesli sohbet edebilme
  • Hazır soru ve cevap botu ( Yarışma yapabilirsiniz. )
  • Kolay üyelik menüsü profil oluşturma resim yükleme.
  • Özel mesaj engelleme kullanıcılar için yasaklama modu

Mobil Sohbet Ses Ayarları Nasıl Yapılır.

Öncelikle Bilgisayar kullanıcıları için sorunsuz bir sesli görüşme veya müzik yayını yapmak için Chrome ve Mozilla ile Mobil Sohbet odalarımıza giriş yapınız. Explorer ile de Kameralı sohbet edilir fakat ayarları zor olduğu için sizlerler yukarıda bellirtiğim browser ile giriş yapınız.

Son olarak mobil girişi yapan arkadaşlar için ses ayarını Menü kısmına simgesine tıklayınız ve iletişim ayğtınızı otomatik seçim olarak seçiniz. Bilgisayar için ses ayari ise Mobil sohbet panelinin sol alt kısmında bulunan ayarlar çarkına tıklayınız ve Mobil Sesli Kameralı sohbet etmek için gerekli ayarları yapınız tekrar oda degişimi yapıp bulunduğunuz odaya gelerek ses ve kamera ayğınız bu şekilde rumuzunuz yanında belirecektir. ve artık sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nasıl Daha Eğlenceli Olabilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.