147Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

HABER MERKEZİ : Üyelik

# Üyelik Sayfamıza Hoş Geldiniz. Üyelik Sayfamızda Neler var?

    Nasıl Üye Olurum    

Rumuz,Mail,Şifre Talebleri    

Profil Oluşturma ve Resim Yükleme

Nasıl Üye Olabilirim; Sitemize üye olmak oldukça basittir değerli arkadaşlar güvenliğiniz ve daha kaliteli bir ortam için lütfen kendi mail adresinizi kullanınız ve akılda kalıcı unutmayacağınız bir şifre ve üyelik tarihinizi bir yere not alın yeterli olacaktır. Üyelik Sayfamızı Tıklayınız seçmiş olduğunuz rumuz, şifre,mail,güvenlik kodunu eksiksiz girinizi ve başarı ile kaydınızı tamamlayınız.

(Önemli Not;) Sitemize üyelik kaydı oluştururken farklı kişilerin isim soy isim,resimleri gibi aldatıcı üyelik kayıtları oluşturmayınız bu suçtur bunun hakkında yargılanabilirsiniz.

Rumuz Değişimi; Rumuzunu kayıt ettiğiniz mail adresi ile bize iletişim sayfamızdan rumuzumu değiştirmek istiyorum hakkında mail gönderirseniz işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz. yada sitemizde bulunan sorunlar odamızdan rumuz degişikligi hakkında destek alabilirsiniz.

Mail Adres Değişikligi; Sistemimize uydurma mail ile üyelik kaydı gerçekleştirdiyseniz ve bunu düzelmek istiyorsanız üye olduğunuz tarihi hatırlamanız, şifreyi bilmeniz ve sitede bulunan Sorunlar odamıza girip yetkili arkadaşlar sitemize son yaptığınız girişleri ip logları ile, gerçekliliğinizi kontrol edip degişimi gerçekleştirecektir.

Şifre Değişimi; Şifrenizin başkası tarafından kullanıldığını düşüyorsanız kayıt yaptığınız mail ile bizlere iletişim yolu ile yada sorunlar odamızdan ulaşabilirsiniz şifre degiştirme talebinizi gerçekleştirebiliriz.

Profil Düzenleme,Resim Yükleme; Profil ve resim yükleme sayfası üye olduğunuz andan itibaren aktif olacaktır. profilinizi kendi bilgilerinizle sahte olmayan bilgilerle düzenleyiniz.

KATEGORİLER