SesliZirve Teması Yenilendi

Merhaba sevgili kullanıcılarımız uzun zamandır üzerinde çalıştıgımız SesliZirve temasını bizleri seven tüm dostlarımıza hayırlı olmasını dilerim. yeni Sesli Chat tasarımı tamamen kendi emeklerimizdir hiç bir panelcinin yada başka bir şahsiyetin hakkı yoktur. lisanslı olarak satın alınmıştır. SesliZirve sitemize özgün olarak editlenmiştir ve uyarlanmıştır. biliyoruzki kendini panelci sanan emek hırsızı insanlar bu temanın da kopyasını yapacaktır, her zaman olduğu gibi bu tip insanlara paranızı yedirmeyin sizlerle emek hırsızı olmayın!

Değerli Sesli site sahipleri siz siz olun böyle emek hırsızı insanların clonladığı temaları kullanmayın. sizlere ve sitenize büyük zararları dokunacaktır. ne gibi zararları olur derseniz siteniz aramalardan gerilere düşebilir sürekli sayfa hataları verir ve ceza almanıza neden olabilir. son olarak temayı kopya edip müşterilerine satan panelcilere bizlerde gereken makaleleri yazıp sitemizde yayınlayacağız saygılarımızla.

SesliZirve Temamızdaki Özellikler.

Tamamen Responsive ( Mobil uyumlu )

Seo Uyumlu

Sade ve Şık Görünüm

Sınırsız Renk Seçenekleri

SesliZirve Tasarımı Edited By; bLaCk

 

Bir önceki yazımız olan Görevli Olmak İstiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

9 yorum

 1. Mücahit
  Ocak 12, 15:22 Reply
  Tema Guzel İyi Gunlerde Kullanmanızı Dilerim Themesten Guzel Tema Seçimi Yapmışsınız.
 2. bLaCk
  Ocak 12, 22:49 Reply
  Sağolasın Kardeşim Birde grafikleri çalmasa bizim insanlarımız çok iyi olacak.
 3. DubLé!
  Ocak 12, 23:15 Reply
  bLaCk zaten seni bilen biliyor kardeşim sıkma canını çalan çalsın orjinali gibi olmacağını hepimiz biliyoruz. zaten sesli sitelerdeki wp temalarının çogusu senden çıkma kimse ben yaptım diye övünmesin.
 4. bLaCk
  Ocak 12, 23:20 Reply
  Teşekkür ederim DubLé! güzel yorumun için. malefes bazi kendini panelci sanan gerzek insanlar var görselleri alıp birşeyler yapmaya çalışan. kendileri birazcık beynini çalıştırsa belki daha iyi şeyler yapacak ama dediğim gibi hazırcı emek hırsızı insan çok. bu alemde
 5. Mavi
  Ocak 13, 07:36 Reply
  Bu tema Zaten Var Piyasada bLack Sen Hazır Bi Temayi Resimle giydirmişsin Kendine Bi Özgüven Vermişsin Ben Yaptım Diye :))
 6. bLaCk
  Ocak 14, 09:24 Reply
  Mavi ; Sende birşeyler biliyorum diye yazmışsın fakat gerçekten hiç birşey bilmiyorsun : ) evet sonuna kadar öz güvenim var kendime. belli ki sende temayı arayış içine girenlerdensin. bi demo adresi atmışsın, bence bir göz doktoruna görün güzel kardeşim sende bi yan yana getir iki siteyi demo verdigin adresle bu tema aynımı.? evet piyasada olan bir tema lisanslı olarak alınmıştır. zaten ben yaptım diye bir şey geçmiyor tema konusunu okursan Edited yaziyor : ) ) parasını verip herkes kullanabilir bizim üzerinde durdugumuz olay tema degil grafikleri ve temayı başka bir temaya clonlayıp ben yaptım demesin kimse kaptımı o ufak beynin bu detayı?
 7. misafir
  Ocak 14, 10:09 Reply
  Bizim insanımızın en büyük zafiyetleri ( kıskançlık,çekememezlik,kuruntu,hırs ) dikkat ederseniz hiç bir TÜRK web sitesi popülerite olmamıştır bunlardan dolayı. adam zaten yazmış yukarıda lisanslı alınmıştır editlenmiştir görsel yapılıp uyarlanmıştır diye. benim görüşüm gerçekten çok olmuş black eline koluna sağlık. bu çamur at izi kalsın yorumu yapanlara temayı paylaşsan ilk kulllananlardan olur emin ol kardeşim. :D
 8. bLaCk
  Ocak 14, 10:21 Reply
  Misafir ; Teşekkür ederim kıymetli yorumun için.

Yorum yap

*