Mart 15, 2017 6 551 okunma

SpeakyChat Dönemi Bitiyormu?

Merhaba Sesli chat sever arkadaşlar. sizler gibi bizlerde Speakychat oda sistemini kullanmaktayız. hızla gelişen teknolojiye uyum sağlamak için çoğu firma kendisini geliştirmekte ve dünya genelinde en çok tercih edilen web browserler Chrome,Explorer,Mozilla kullanıcıları için daha verimli olabilmek adına artık Exe çalıştırmaya izin vermiyor! bildiğiniz gibi Speakychat Activex eklentiside bir exe dosyasıdır.

SpeakyChat.exe şuan sadece explorerin eski versiyonları ile çalışmaktadır Windows 10 ile gelen Explorer Edge Activex desteklemiyor sevgili sesli sohbet sevdalısı arkadaşlar & site sahibi dostlarım. umarım ki Speakychat yetkilileri yeni nesil teknoljiye uygun eklenti yapabilirler aksi taktirde sesli sitelerde kullanıcı düşüşü kaçınılmaz olacaktır. haliyle insanlar farklı Chat sistemleri arayışı içine girecektir.

Speakychat firması kendi anasayfa’sında Chrome – Mozilla – Explorer hakkında bir açıklama yapmış fakat hiç bir kullanıcısı site sahibi sizin sayfanızı ziyaret edip bilgi alacağını sanmıyorum neden sanmıyoruz user sohbete girebilirse girer! giremezse siteyi terk eder gider farklı chat sistemleri aramaya başlar.

Son olarak inaniyoruzki SpeakyChat Yazlımcıları bunun için çalışmalar yapiyordur tek dileğimiz eskisi gibi Sesli Chat siteleri kullanıcı ile dolup taşşın. konu altından kıymetli yorumlarınızı eksik etmeyin değerli dostlar saygılarımızla.

 

Bir önceki yazımız olan Chatiyi başlıklı makalemizde Chatiyi, Chatiyi.com ve Mobil Chat hakkında bilgiler verilmektedir.