188

Mobil sesli chat siteleri güvenli mi

Sizlere bu makalemiz de sesli chat siteleri güvenli mi başlığı altında işinize yarayacak bilgiler vereceğiz. bildiğiniz üzere hiç bir sosyal medya ortamı güvenilir değildir ve sesli chat siteleride bunlara dahildir güven li site dürüst insan bulması artık çok zor.

Sanal ortamı güvenli hale getirmek tamamen kendi eliniz dedir.  nasıl güvenli hale getiririm nasıl kullanmalıyım derseniz kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. ve bir çok kullanıcının merak ettiği diğer bir konu ise sesli kameralı siteler de kamera otomatik mi açılıyor veya kamera açmak zorunlumu bir takım soru işaretleri kalıyor siz kamera aç butonuna tıklmadığınız takdirde onay vermemeniz durumunda kameralı sohbete katılmayabilirsiniz bir diğeri mikrofon alıp sohbet etmek için de geçerlidir kamera ve mikrofon için onay vermeniz gerekir.

Sizleri oda genelinde veya özel mesaj yolu ile rahatsız eden kullanıcılar illaki olacaktır bunları sitede misafir ve üyeliği olan kullanıcılara sunulmuş bazı özellikler vardır örneğin kullanıcı ignore etme gibi güzel bir özellik bulunmaktadır sizlere mesaj atmasını veya yazdıklarını görmek istemediğiniz kullanıcıyı ignore et diyerek yasaklıyabilirsiniz. bir daha ki makalemiz de ignore komutu nasıl uygulanır bunu sizlerle paylaşacağız.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

# Sesli girişi

uyelik

# Kategoriler