167

Sesli Chat Flash Nick Programları

Birçok kişi boş zamanlarda bilgisayar kullanıcısı ise bilgisayar ile vakitlerini nasıl geçireceklerini ve farklı günlük olaylarının dışında neler yapabileceklerini merak etmektedirler. Akla gelebilecek en iyi vakit geçirme metodlarından biriside, sesli chat sitelerinde eğlenceli sohbetlere katılmak ve yeni arkadaşlıklar edinmek olabilmektedir. Sesli chat siteleri diğer sohbet sitelerine oranla daha gerçekçi ve kişilerin bir birleri arasında sesli konuşmaları ile daha gerçekçi olmaktadır.

Sesli chat sitelerinde ilgi çekici olmak adına, sitede flash nick ile giriş yapabiliriz. Flash nick ile nickimizin yazı rengini değiştirebilir, yanıp sönen yazı renkli nickler oluşturabiliriz. Bunun için de flash nick programlarına ihtiyaç duyabilmekteyiz. İnternet üzerinden araştırma yapıldığında, bu tarz programların sayısı oldukça fazla ve indirilmesi de ücretsiz olması nedeni ile kolay bir kullanım arayüzüne de sahip olunmaktadır. Programlar aracılığı ile nick’imizi daha dikkat çekici bir duruma getirebiliriz.

Sesli chat siteleri diğer sitelerin aksine sadece yazışmak üzere tasarlanmış bir sohbet sitesi değil, site ya da oda içerisinde bulunan bay ve bayan sohbetçiler ile sesli olarak da mikrofon yardımı ile sohbet etmemize imkân tanımaktadır. Yazışarak yapılan sohbetlerde karşımızdaki kişinin gerçekliğini bilmemiz mümkün olmamasına rağmen, sesli sohbet sitesinde sesli sohbet etme özelliği sayesinde, karşımızdaki ya da oda içerisinde ki kişinin gerçekten bay ya da bayan olup olmadığını da kolaylıkla öğrenebiliriz. Bu tarz bir sitede, nick’imizinde ilgi odaklı bir hale getirilebilmesi de en önemli özellikleri arasındadır.

Sesli Chat Flash Yapma Nick Programları

  • Photoshop CS6 veya CC
  • Ulead gif animatör
  • Xara 3D

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

# Sesli girişi

uyelik

# Kategoriler